Bezbarier
Naše nabídka

Konzultace a analýza

  • společně zjistíme, co skutečně potřebujete
  • probereme a zhodnotíme veškeré vaše potřeby i představy
  • sestavíme plán
  • nabídneme zajímavá řešení a moderní zpracování

Všechno to náročné plánování nám vždy pomáhá předcházet budoucím potížím a zajistit, že žádná potřeba nebude opomenuta a to jak praktická, tak estetická, s ohledem na rodinné příslušníky, věk a fyzické dispozice uživatelů i domácích mazlíčků. Je nutné je analyzovat a hlavně konzultovat. Nemusíme si vždy být jistí tím, co přesně chceme. Stejně tak, jako v rozhovorech s přáteli docházíme k významným poznatkům osobního života, je dobré probrat své praktické i estetické požadavky v domácnosti s odborníkem, jenž je umí předkládat - odborníku odborně a laikovi laicky.

Co v kuchyni opravdu potřebujete?

Zdá se to jako jednoduchá otázka, ale není vždy snadné uvědomit si, co skutečně v kuchyni potřebujete a co od ní doopravdy očekáváte. Skrývá se v ní mnoho dalších otázek, na které je nutné odpovědět – budou se v kuchyni pohybovat malé děti nebo domácí mazlíčci? Vaříte hodně a rádi, nebo jen málo? Kuchyně musí být funkční a komplexní zejména pro toho, kdo se v ní pohybuje nejčastěji. Zároveň musí počítat i s dalšími příslušníky rodiny a to zejména pokud to jsou malé děti. V tom případě můžeme navrhnout řadu zabezpečení, aby se i ti nejmenší mohli v kuchyni pohybovat bez vašich obav o jejich zdraví.

Při návrhu kuchyně bereme v potaz počet uživatelů, jejich fyzické dispozice i věk. Zjistíme, jak budete kuchyni používat a s ohledem na to navrhneme ideální rozložení a funkce, které budou vyhovovat životnímu stylu vaší domácnosti. Všechny tyto důležité informace, vaše potřeby a přání tvoří základ vaší budoucí nové kuchyně.

Každý jsme jiný, jedinečný a od toho se také odvíjí naše potřeby a touhy v životě. Nejinak je tomu u nové kuchyně a nového nábytku.

 

Pošlete svou nabídku k analýze

Ověříme nabídku od konkurence a připravíme případně lepší nabídku.

Jméno a příjmení*
Zde vyplnit e-mail*
Vložit soubor