Bezbarier

Vestavěné skříně

Kvalitně sestavené a správně organizované vestavěné skříně na míru mohou radikálně změnit ukládání věcí v domácnosti. Zejména v malých bytech jsou často vestavěné skříně téměř k nezaplacení, zejména proto, že efektivně šetří prostor a díky správné organizaci, věci nehledáte. Vestavěné skříně jsou vhodné do kteréhokoli prostoru v domácnosti nebo do kanceláře. Přesto se nejčastěji umisťují do ložnic a předsíní. Praktická funkce vestavěných skříní se řadí těsně před jejich designovou funkcí. Vestavěné skříně lze snadno zakomponovat i do míst, kam se jiný nábytek nehodí nebo jednoduše nevejde.

Vnitřní prostor i celkový vzhled včetně materiálů si klient může vybrat sám. Rádi vám pomůžeme s výběrem i vhodným uspořádáním podle vašich konkrétních potřeb a požadavků. A aby byla skříň využitelná skutečně všude, pomůžeme s výběrem vhodného systému otevírání.

Návrh zpracujeme v naší prodejně, náš odborný pracovník převede Vaše představy do konkrétní podoby. Samozřejmostí je zaměření prostoru naším technikem. Nebo si můžete objednat samostatné dveře a instalaci provést svépomocí.

407-jpg
407-jpg
411-jpg
vestavěná skříň
413-jpg
moderní vestavěná skříň
416-jpg
vestavěná skříň
420-jpg
lesklá vestavěná skříň
423-jpg
vestavěná skříň
428-jpg
vestavěná skříň
429-jpg
vestavěná skříň se zrcadlem
434-jpg
vestavěná skříň
435-jpg
vestavěná skříň
818-jpg
vestavěná skříň s potiskem
819-jpg
vestavěná skříň s potiskem