Naše nabídka

Design

Navrhneme kompletní design kuchyně podle vašich představ a požadavků. V lesklém i matném provedení, laděné do moderního, tradičního nebo rustikálního stylu tak, abyste si užili každý její detail. Jistě oceníte náš individuální přístup, díky kterému vznikají jedinečné kuchyně i interiéry.

Široká nabídka materiálů a provedení vám pomůže získat lepší představu o budoucím designu. Nemáte zatím žádnou představu? Nevadí, podívejte se na malý výběr z našich dosavadních realizací a nechte se inspirovat. Jistě oceníte širokou škálu funkčních i designových možností, které nabízíme.

Ne nadarmo se kuchyni přezdívá srdce domova. Vždyť je to také místo, kde se odehrává mnoho důležitých událostí. Zejména v poslední době, kdy je velmi oblíbené spojení kuchyně s obývacím pokojem, není kuchyně pouze místem pro přípravu pokrmů, ale místem setkávání rodiny a přátel. Dnešní kuchyně se těmto požadavků musí přizpůsobit a odpovědí je i vzrůstající obliba barových a snídaňových pultů či ostrůvků.

Navrhneme, vyrobíme a nainstalujeme kuchyně na míru vaší domácnosti. Naším cílem je vytvořit jedinečné kuchyně, které splňují náročná kritéria na funkčnost a bezpečnost a zároveň se shodují s vaším osobitým stylem a domovem. V kvalitní a propracované kuchyni bude vaření radostí. Nechceme vám navrhnout jen novou moderní kuchyň, chceme především realizovat vaše představy. Chcete také svoji vysněnou kuchyň, kde bude vše nadosah a z vaření se stane zábava? Nechte kuchyň, aby se přizpůsobila vám.

Fóliovaná dvířka

Fóliovaná dvířka jsou zhotovena z frézovaných desek MDF potažených PVC nebo PP fólií. Nabízí široký sortiment tvarů a fólií, které navíc můžete najít v provedení standardní, matné, lesklé, patina. Nic tedy nebrání vybavit interiér podle svého. Ať už moderně, tradičně či osobitým nevšedním stylem. Výhodou je také tepelná odolnost, snadná údržba nebo tvarová a barevná stálost těchto dvířek. Fóliovaná dvířka naleznete i ve vzorech imitujících dřevo nebo jiné materiály.

Fóliovaná dvířka odebíráme od kvalitních značek jako je Trachea a Grena.

Příklady fóliovaných dvířek v UNI barvách

Fóliovaná dvířka - Bordo Fóliovaná dvířka - Capucino Fóliovaná dvířka - vanilka Fóliovaná dvířka - meruňka Fóliovaná dvířka - žlutá Fóliovaná dvířka - olivová Fóliovaná dvířka - Modrá

Příklady fóliovaných dvířek - dřevěný vzor

Fóliovaná dvířka - bílý fladr Fóliovaná dvířka - javor Fóliovaná dvířka - světlé meranti Fóliovaná dvířka - světlý dub Fóliovaná dvířka - tmavý dub Fóliovaná dvířka - eben Fóliovaná dvířka - Wenge

Lakovaná dvířka

Jsou vyrobena z MDF desky o síle 18 cm, která je plošně frézována na NC strojích, následně zabroušena a opatřena vrstvou polyuretanového laku a to jednostranně nebo oboustranně. Barevnou úpravu je možno zvolit dle vzorníku RAL, nebo NCS v konečné úpravě lesk, nebo mat. Lakujeme i díly potřebné k výrobě nábytku dle potřeb zákazníka. Lakovaná dvířka jsou elegantní a hodí se k modernímu designu kuchyní. Je možné vybírat mezi širokou škálou barev a odstínů a také mezi matnou a leskou povrchovou úpravou laku.

Dvířka z masivu

Masiv vždy byl a vždy bude zárukou kvality a dlouhé životnosti. O to se starají především pečlivě vybrané dřeviny a také kvalitní řemeslné zpracování. Příkladem dřevin mohou být: javor, dub, buk, olše, ořech, teak, smrk, zebrano, bříza a další. Dvířka z masivu dělají kuchyň dominantní a robustní zároveň. Velká škála dekorů a tvarů dvířek uspokojí i ty nejnáročnější. Navíc je možné dle vzorkovníku dobarvit dvířka podle vašich představ.

Příklady dekorů masivu

Dvířka z masivu Masivní dvířka Masivní dvířka Dvířka z masivu Masivní dvířka Dvířka z masivu Dvířka z masivu